Varasemad toetajad

ENDISED TOETAJAD 1998- 2006

TÄNUD ETTEVÕTETELE, KES ANNETASID, TOETASID JA KELLEGA KOOSTÖÖD TEINUD OLEME:

  • Eesti Rahvuskultuuri Fond
  • Eesti Ühispank, Karl Multer
  • Jazzkaar, Anne Erm
  • TV 3 „Kuldvillak“
  • Harju Elekter AS
  • Harju KEK AS
  • AS Glamox
  • Leigo talu
  • Vikerraadio
  • Kuku raadio
  • Elmari raadio
  • Raadio 2
  • Iloprint OÜ
  • Uniprint OÜ
  • Papyrus OÜ
  • Postimees
  • Õhtuleht
  • Päevaleht
  • Prime Time Galaõhtusöök
  • Standford Music OÜ
  • Pärnu kauplus „Muusik“
  • Hansapank AS
  • Weckman OÜ
  • Eesti AGA
  • Sisu Auto Eesti AS
  • Japauto AS
  • Skorpion Julgestusteenistuse AS
  • Klassika raadio
  • Suur Eesti Raamatuklubi
  • Eesti Ilutulestikud OÜ
  • Ajakirjade Kirjastus AS
  • Maag Lihatööstus AS
  • Barclay Hotell
  • ATLANTIS
  • ETV
  • Tartu Börs
  • Vanemuise kontserdimaja
  • Advanced Lightning Techologies

 

TÄNUD ETTEVÕTETELE, KES ANNETASID:

  • Advokaadibüroo Soraneinen Law Offices
  • Saint-Gobain Isover AS
  • AS Angroo Ehitus
  • Arhitektibüroo Ehala & Irik
  • Do It International OÜ
  • Fildora OÜ
  • Majakeskus OÜ
  • Käärapoisid OÜ
  • Arhitektibüroo Mai Shein OÜ
  • AS Postimees
  • Lilleoja Oikumeeniliste Naiste Palvepäev
  • AS Restor
  • Fontes PMP AS
  • Entek AS
  • Moodne Valgustus AS
  • Hansapank AS

 

TÄNUD KÕIGILE ANNETAJATELE:

Annetusi SVFi tehti tuhandeid, suuremaid ja väiksemaid ning kõik annetused on olulise kaaluga ning on tõhusalt aidanud valgustuse parandamist Eestimaa koolides läbi viia. Suurim tänu kõigile!

 

TÄNUD SUURTOETAJATELE:

  • Tõnis Lukas
  • Epp-Maria Kokamägi
  • Ruth Martin
  • Sarap Enn
  • Andres Järving
  • Carmen Kass
  • Türnpuu Tea
  • Järving Andres
  • Oleg Sapoznin
  • Vello Salo
  • Mati Alaver
  • Evelin Kõlu
  • Linnart Mäll
  • Mare Miller
  • Lia Margus
  • Jüri Nurme
  • Mati Ellik
  • Alexander Stephen Kokker
  • Karin Kukk
  • Piret Türk
  • Allan Väär
  • Karin Kukk
  • Paavo Pilv
  • Mari PõldMarianne Kalmus
  • Anu Kalt
  • Janina Karemäe
  • Toomas Lumi
  • Ants Laos
  • Liina Ilomets
  • Harri Kuusk
  • Evi-Virve Rajasaar
  • Larissa Serebrjannikova
  • Tender Teet
  • Valmar Valdmann
  • Sten Luiga
  • Ülle Mesi
  • Riina Vende
  • Enn Meri
  • Tiina-Mari Puda
  • Laine Põldoja
  • Endla Reintam
  • Karin Andrekson
  • Juta Tikk
  • Armin Kõomägi
  • Eda Anton
  • Aina Ambrosius
  • Piret Suurküla
  • Apo Oja
  • Jaan Suder
  • Madis Abiline
  • Jaan Saar
  • Piret Türk
  • Arle Mölder
  • Jüri Oruste
  • Riho Talumaa
  • Teet Järvekülg
  • Evi Käi
  • Violetta Kadotshnikova
  • Peeter Ellervee
  • Harri Vihman
  • Mark Maslov
  • Kalle Estler
  • Janek Vipre
  • Hilkka Helena Urpelainen
  • Tiit Metsvahi
  • Sulev Koidu
  • Viktor Vilks
  • Ralf Allikvee
  • Ene Hiiepuu
  • Anneli Kahusk
  • Sven Voites
  • Tiiu Tikerpe
  • Ants Veetõusme
  • Aivar Arand
  • Tommy Göran Krave
  • Tõnu Kütt
  • Andrew Richard Bell
  • Aime Juhtsalu
  • Aleksei Lotman
  • Teet Järvekülg
  • Viktor Tomashov
  • Anatoli Belov
  • Mart Mikli
  • Kalle Palu
  • Eeli Lääne
  • Ellu Eik
  • Saima Lubi
  • Liis Klaar
  • Aivar Merjamaa
  • Randmer Anne
  • Lili Atmos
  • Kaidi-Pajula Sibrik
  • Kaido Metsa
  • Liivi Ole
  • Lauretio Roberto Stefano

 

TÄNUD MUUSIKUTELE, KES HEATEGEVUSÜRITUSTEL ESINESID:

  • Margarita Voites
  • Jassi Sahharov
  • Zoja Hertz
  • Piia Paemurru
  • Jaak Sooäär
  • Pille Lill
  • Vello Jürna
  • Maris Oidekivi-Kaufman
  • Aldo Meristo
  • David King
  • Ain Varts
  • Rhonda Achieng Gravem
  • Tomi Rahula
  • Koit Toome
  • Maarja-Liis Ilus
  • Tõnis Mägi
  • Maarja Mägi
  • Jaan Sööt
  • InBoil
  • Toomas Lunge
  • Taavo Remmel
  • Kait Tamra
  • Kristel Eeroja
  • Boris Björn Bagger
  • Kate
  • Joel de Luna
  • Urmas Taniloo
  • Henry Laks
  • Riho Sibul
  • Robert Jürjendal
  • Tarmo Urb
  • Meelis Unt
  • Koit Soasepp
  • Ahti Bachblum
  • Vennad Johansonid
  • Henn Rebane
  • Tanel Ruben
  • Arno Kalbus
  • Kill Kaare
  • Kristjan Jõemägi
  • Uwe Lange
  • Bernd Settelmeier
  • „Halebopp singers“ koor
  • Tütarlastekoor „ Ellerhein“ Tiia Loitme juhatusel
  • „Tallinna poistekoor“ Lydia Rahula juhatusel
  • Siiri Sisask

 

TÄNAME KA:

  • Imre Liivrand
  • Toomas Zupping
  • Sirje Endre
  • Mart Laar
  • Tõnis Lukas
  • Helle Meri
  • Siiri Oviir
  • Anne Erm
  • Karl Multer
  • Ando Noormets
  • Andres Elken


Comments are closed.